אודותינו

חברת משובץ בחרה להתמחות ולהוביל בתחום אחד – מוצרים דיגיטליים לבתי כנסת

חברת משובץ בחרה להתמחות ולהוביל בתחום אחד – מוצרים דיגיטליים לבתי כנסת. בבעלותנו פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לבתי כנסת וישיבות ומספר המוצרים הגדול ביותר בתחום. בין מגוון מוצרינו: לוחות זיכרון דיגיטליים, לוחות זמני תפילות, לוחות פרשת שבוע, שעון יהודי,תוכנת ניהול בית כנסת,מערכת ניהול חשמל ועוד..

המוצרים הייחודים של משובץ מסייעים לגבאים, למתפללים וללומדים בבתי הכנסת ומציבים רף חדש וגבוה של חדשנות ונוחות, תוך חשיבה מתמדת על איכותם והתאמתם המלאה לקהל היעד.

חברת משובץ נבחרה לספק ראשי של מערכות דיגיטליות למקומות הקדושים בארץ כמו: קרן מורשת הכתל (כותל המערבי), קרן מערת המכפלה, קרן רבי מאיר בעל הנס וגם בחו"ל כמו: אומן ,רבי אלימלך מליז'נסק זצ"ל.

חברת משובץ מעסיקה עובדים מוגבלים והם 30% מסה"כ כוח האדם בחברה  .העובדים המוגבלים משתתפים בכל התהליכים של תוכניות הפיתוח והייצור של המוצרים בחברה, ותורמים תרומה מעולה הן להנדסת אנוש של המוצרים והן ביכולת לייצר מוצרים בצורה מדוייקת  בקו היצור של החברה.

מאז הקמתה של החברה בשנת 2010 הפכה חברת משובץ חלק בלתי נפרד מריהוט בתי הכנסת ובתי המדרש בכל רחבי הארץ. צוות החברה מורכב ממקצוענים בעלי שם בתחומי הטכנולוגיה והאומנות, שתוך פיקוח הלכתי צמוד, משלבים כוחות על מנת לספק מוצר בעל רמה מקסימאלית, לשביעות רצונכם ובהתאמה מלאה להלכה היהודית.

חברת משובץ

אנו במשובץ מאמינים כי ההשקעה העצומה שלנו בפיתוח ובייצור מספקת לכם תוצר מושלם. על מנת שתוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת אנו נמשיך לעמוד איתכם בקשר להעניק שירות אדיב ומקצועי גם לאחר הקניה.

קנית מוצר של משובץ? ביצעת רכישה חכמה.

  • קיבלת מוצר ייחודי וחדשני המשתדרג מספר פעמים בשנה
  • קיבלת מחיר מפעל ללא פערי תיווךקיבלת אחריות מלאה
  • קיבלת שירות בפריסה
  • קיבלת מוצר איכותי ללא מתחרים
  • קיבלת אפשרות להתאמה אישית מושלמת לבית הכנסת שלך.